Wiadomości z rynku

niedziela
26 marca 2023

Pługi, zamiatarki, odśnieżarki... w Poznaniu

Pojazdy komunalne. Międzynarodowe Targi Komtechnika 2010
12.11.2010 00:00:00
Komunalnie w Poznaniu

Ubiegłoroczną ekspozycję przez cztery dni odwiedziło ponad 21 tys. gości z Polski i zagranicy

Przed nami trzecia edycja Międzynarodowych Targów Techniki Komunalnej Komtechnika 2010 (Poznań, 23-26 listopada). Pojazdy do zbiórki odpadów, czyszczenia kanalizacji, wywozu wszelkich nieczystości, zamiatarki, odśnieżarki, posypywarki, przyczepy, polewaczki, pługi, kontenery oraz urządzenia do ich czyszczenia - takie maszyny będziemy mogli podziwiać w Poznaniu. Nie zabraknie również oferty producentów i importerów sprzętu do utrzymania zieleni, kosiarek, ciągników, rozdrabniarek, systemów nawadniania oraz urządzeń do sprzątania liści.
Jak zwykle przewidziano prezentację produktów przedsiębiorstw świadczących usługi utrzymania czystości w miastach, wydziałów gospodarki komunalnej, zakładów gospodarki komunalnej, zakładów utrzymania zieleni miejskiej, miejskich zarządów dróg i spółdzielni.
Pojazdy do zbiórki odpadów, czyszczenia kanalizacji, wywozu wszelkich nieczystości, zamiatarki, odśnieżarki, posypywarki, przyczepy, polewaczki, pługi, kontenery oraz urządzenia do ich czyszczenia - to tylko fragment bogatej ekspozycji targowej. Nie zabraknie również oferty producentów i importerów sprzętu do utrzymania zieleni, kosiarek, ciągników, rozdrabniarek, systemów nawadniania oraz urządzeń do sprzątania liści.
Rokrocznie dużą popularnością cieszy się City-Truck-Show - pokazy sprzętu komunalnego na żywo na terenie otwartym. zwiedzający każdego dnia mogą zobaczyć m.in. pracujące zamiatarki uliczne, ładowarki, rębarki czy ciągniki komunalne. Wydarzenie ma na celu promocję prezentowanych marek wśród osób aktywnie poszukujących nowoczesnych rozwiązań. W ramach CTS możliwe są konsultacje i porady z przedstawicielami firm prezentującymi swoje rozwiązania.
Z myślą o wygodzie gości targowych uruchomiona została sprzedaż biletów on line za pomocą systemu www.mtp24.pl. Wybór tej metody zakupu gwarantuje promocyjną cenę biletu i oszczędność czasu.
Według organizatorów, przyjazd do Poznania w listopadowym terminie powinien opłacić się profesjonalistom potrójnie. Razem z targami Komtechnika odbywają się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko. W ramach tego wydarzenia pawilony zapełnią stoiska wystawców, oferujących produkty oraz najnowocześniejsze rozwiązania m.in. z zakresu: woda i ścieki, energia oraz energia odnawialna, odpady i recykling, powietrze, hałas i wibracje, zmiany klimatu, budownictwo komunalne i energetyczne, doradztwo i instytucje ochrony środowiska, edukacja ekologiczna.
Kompleksową ofertę targową zamyka trzecie, ważne z punktu widzenia samorządów, wydarzenie - Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych Gmina. Tu wystawcy zaprezentują m.in. rozwiązania z zakresu architektury miejskiej, infrastruktury techniczno-komunikacyjnej, nowoczesnych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych, oświaty i sportu.
Nasze wydawnictwo też będzie obecne na targach, wśród gości rozdamy bezpłatne egzemplarze tygodnika Auto Market Truck.
Tereny targowe będą otwarte dla publiczności od wtorku do czwartku w godz. 9.00 - 17.00, a w piątek w godz. 9.00-16.00. Organizatorzy oferują 24-godzinny, strzeżony parking (ok. 1000 miejsc) oddalony o 350 metrów od terenów wystawienniczych (wjazd od ul. Matejki i od ul. Ułańskiej.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.