Autobusy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Autobusy miejskie

Zakup nowego autobusu miejskiego to znaczny wydatek, który nie zawsze opłaca się ponieść. Pojazdy szybko tracą na wartości i nie inaczej jest w przypadku autobusów miejskich. Jeśli zaś postawi się na dobrą ofertę używanego pojazdu, jego stan nie będzie wcale gorszy niż nowego, za to cena będzie znacznie niższa.

Mając tego świadomość, wielu przedsiębiorców chętnie korzysta z ofert sprzedaży używanych autobusów miejskich. Na giełdzie Truck.pl znaleźć można szczególnie duży wybór takich pojazdów. Autobusy miejskie to nie tylko standardowe pojazdy. Są to też mikrobusy, autobusy piętrowe czy dostosowane do przewożenia osób niepełnosprawnych.

Autobusy miejskie na sprzedaż

Gdzie jednak szukać używanych autobusów miejskich na sprzedaż? Nie znajduje się ich tak łatwo jak samochodów osobowych. Na stronie Truck.pl można jednak wyszukać je niezwykle łatwo, gdyż zawiera ona ogłoszenia z całego kraju. Nie trzeba więc specjalnie się wysilać, by móc znaleźć autobus, który będzie idealnie odpowiadał określonym potrzebom.

W dodatku na stronie Truck.pl można znaleźć autobusy miejskie na sprzedaż, które prezentują dobry stan techniczny. Jasne jest, że nikomu nie opłaca się kupować autobusów miejskich, które nie mogą zagwarantować niezawodności i pełnego bezpieczeństwa pasażerów. W przypadku tych pojazdów można być o to spokojnym.

Czy warto kupić używane autobusy miejskie?

Zakup używanych autobusów miejskich to przede wszystkim znakomity sposób na oszczędności, przy czym wcale nie trzeba rezygnować z doskonałej jakości. Używane autobusy miejskie z Truck.pl mają przystępne ceny, dobry stan techniczny, a przy tym kupując je, nie ma obaw o znaczne straty na ich wartości – ten etap mają już one za sobą.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
 • Duży popyt na autobusy hybrydowe Volvo Duży popyt na autobusy hybrydowe Volvo Najczęściej kupują je w Wielkiej Brytanii 2019-07-05
  Wielka Brytania, Hiszpania i Belgia przodują w ubiegłorocznych statystykach sprzedaży autobusów hybrydowych Volvo. Modele te są nawet o 39 procent bardziej efektywne pod względem zużycia paliwa niż odpowiadające im autobusy z silnikiem spalinowym. Od 2010 roku Volvo sprzedało ponad 4 tys. hybryd klientom z 23 krajów.
  Czytaj całość
 • Dwuprzegubowy zabiera 160 pasażerów Dwuprzegubowy zabiera 160 pasażerów Pierwszy taki autobus Scanii w Brazylii 2019-04-26
  Scania dostarczy swój pierwszy autobus dwuprzegubowy do brazylijskiego miasta Kurytyba. Już w latach 70. XX wieku w aglomeracji wdrożono system szybkich przewozów autobusowych (BRT), który stał się wzorcem dla innych miast na całym świecie.
  Czytaj całość
 • Niskopodłogowe Citaro dla Gdańska Niskopodłogowe Citaro dla Gdańska Podpisano umowę na dostawę autobusów Mercedes-Benz 2019-03-29
  EvoBus Polska dostarczy 48 niskopodłogowych autobusów marki Mercedes-Benz Citaro do Gdańska. To modele o długości 10,6 m (6 sztuk), 12 m (29 sztuk) oraz 18 m (13 sztuk).
  Czytaj całość